O společnosti

Firmu DAF INNOVA s.r.o. založili v roce 2004 manželé Denisa a František Halašovi transformací z fyzické osoby po více než desetiletém působení v regionu střední Moravy.

Původní firma - fyzická osoba podnikala zejména v oboru vodo-topo-plyn, ale s rozrůstajícími se aktivitami se firma rozšířila natolik, že bylo třeba pokrýt zvyšující se poptávku i po dalších, zejména stavebních specializacích, aby se zakázky mohly řešit komplexněji. Proto po přechodu firmy na s.r.o. majitelé již počítali s rozšířením o další činnosti nad rámec vodo instalatérství a plynařství, a to zejména o zednické, obkladačské a další specializované činnosti.

Zakázky, které firma realizuje jsou zejména inovační – odtud název firmy INNOVA (DAF je zkratkou křestních jmen majitelů firem). Firma inovuje zejména byty a rodinné domy a jejich vnitřní i vnější části – koupelny, kuchyně, topné systémy, ale i fasády, okna a podobně. Část zakázek tvoří i novostavby na klíč a instalace v novostavbách, ale také ve výrobních halách a firmách. Nemalou částí práce jsou také opravy sakrálních budov valašského regionu.

Firma má osvědčení a oprávnění provádět revize vyhrazených plynových zařízení.

Další činností je DTP studio, které tvoří drobný markentil, propagační a firemní materiály, ale také grafické realizace zakázek, jako jsou projekty podpořené Zlínským krajem či spolupráce s regionálním tiskem.

Sponzorsky se firma zasadila o vznik a provoz ojedinělé obecní Galerie v Huslenkách, která prezentuje místní kulturu a vystavuje díla (fotografie, obrazy apod.) místních lidí. Také podporuje několik neziskových a příspěvkových organizací v místě sídla firmy – v Huslenkách.

V roce 2021 má firma 16 kmenových zaměstnanců, zaměstnává také brigádníky a poskytuje praxi učňům z oboru instalatér SOŠ ve Vsetíně i ze SPŠ Stavební ve Valašském Meziříčí.

Firma spolupracuje s desítkami dalších živnostníků a firem různých velikostí nejen ve valašském regionu, ale i celorepublikově.

Firma má od roku 2006 kancelář ve Vsetíně, aktuálně na adrese Podsedky 285 (ve dvoře za ZUŠ). 

Novinky

  • Daoreet doloregn

    13.8.2012

    Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu